Langai profili2UAB "Aulaukis" veiklos sritis:

  • plastikinių langų, durų, vitrinų, vidaus pertvarų, žiemos sodų projektavimas ir gamyba;
  • aliumininių langų, durų, fasadų, žiemos sodų projektavimas ir gamyba;
  • berėmių konstrukcijų projektavimas ir gamyba;
  • statybos ir montavimo darbai bei garantinis aptarnavimas.

Pajėgumai

Šiandien UAB „Aulaukis" net ir didžiausio apkrovimo metu langą ar duris pagamina per 5 dienas, o užsakymą su montavimo darbais atlieka per 10 darbo dienų (terminas netaikomas užsakymams su apdailos darbais).


Personalas

Didelis dėmesys skiriamas personalo kvalifikacijos kėlimui: darbuotojai skatinami dalyvauti įvairiuose seminaruose, mokymuose, tarptautinio lygio parodose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Rengiamos mokomosios konferencijos įmonės produkcija prekiaujančių atstovų darbuotojams.

Siekiant motyvuoti darbuotojus bei UAB „Aulaukis" gaminiais prekiaujančių įmonių atstovus kelis kartus per metus rengiamos pažintinės bei poilsinės kelionės į lankytinas Lietuvos bei užsienio šalių vietas, jau tradicija tapo svarbiausių metų švenčių minėjimas kolektyvo tarpe.


Investicijos

Sparčiai vystantis pasaulinėms technologinėms tendencijoms įmonė stengiasi žengti koja kojon kartu su naujovėmis. Siekdama kuo geriau tenkinti užsakovų poreikius UAB „Aulaukis" įrengimų ir patalpų atnaujinimui kasmet skiria po 100 tūkst. eurų.


Partneriai:

UAB „Aulaukis" langų, durų ir kt. konstrukcijoms gaminti naudoja aukštos kokybės vokiškus REHAU plastiko profilius, pasižyminčius ilgaamžiškumu, lengvu valymu, plačia spalvų gama. Šių savybių kompleksas leidžia tenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius bei garantuoti aukštą gaminių kokybę.

UAB „Aulaukis" klientams siūlo konstrukcijas iš aliuminio, kurioms naudojami SAPA  (Švedija) aliuminio profiliai.

Gamyboje naudojami lietuviški sertifikuoti stiklo paketai, užpildyti argono dujomis.

Didelis dėmesys skiriamas furnitūros tiekėjams. Ilgametė patirtis lėmė, jog šiuo metu UAB „Aulaukis" bendradarbiauja su viena žymiausių Vakarų Europos furnitūros gamintoja - kompanija GRETSCH-UNITAS (Vokietija).

Kitos komplektuojančiosios detalės. UAB „Aulaukis" savo gaminiams naudoja tik kokybiškas ir sertifikuotas palanges, orlaides, montavimo ir apdailos medžiagas.


UAB „Aulaukis" tarp savo srities įmonių išsiskiria:

  • darbuotojų kvalifikacija ir techninė bazė užtikrina aukštą produkcijos bei paslaugų kokybę;
  • įdiegta integruota kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistema pagal tarptautinių standartų   ISO 9001:2008 ir  ISO 14001:2004 reikalavimus;
  • trumpas užsakymo įvykdymo terminas;
  • ilgametė patirtis plastikinių langų ir durų gamyboje leidžia užsakovams pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas;
  • specializuojamės gamindami tik iš Rehau plastikinio profilio ir naudodami tik sertifikuotą ir kokybišką G-U (Gretsch-Unitas) furnitūrą.

Mes tikime savo klientų sėkme ir esame dėkingi už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą.