Langai ir durys, dėl savo specifinių savybių, reikalauja nuotalinės priežiūros. Eksploatuojant gaminius galimi bendri gaminio pasėdimai, gaminio deformacijos, susijusios su pastato pasėdimu ar atmosferos temperatūrų pokyčiais, slankiojančių detalių dilimas - šių priežasčių sąlygotas sunkesnis gaminių varstymąsis ar kiti atsiradę defektai, apsunkinantys gaminio eksploataciją, yra šalinami garantinio aptarnavimo laikotarpiu.
UAB "Aulaukis" pagamintiems ir sumontuotiems gaminiams suteikiama 5 metų garantiją (furnitūrai - 1 metai). 
Esant mechaniniams gaminių pažeidimams, plėšimo atvejams, kurių metu apgadinami gaminiai - atliekami remonto darbai yra mokami. 

UAB „Aulaukis" garantinio aptarnavimo tarnybos pagrindinis tikslas - operatyvus reagavimas į klientų skundus.
Garantinis aptarnavimas atliekamas per 5 darbo dienas. Išskirtiniais atvejais (išdužus stiklo paketui, lango sulaužymo plėšimo atveju) garantinis aptarnavimas gali būti atliekamas ir skubos tvarka.
Siekdami aukščiausios gaminių ir paslaugų kokybės, nuolat analizuojame klientų nusiskundimus, ieškome problemų sprendimo būdų bei imamės prevencinių veiksmų pašalinti ar iki minimumo sumažinti problemas sąlygojančių priežasčių atsiradimo tikimybę.

UAB „Aulaukis" garantinio aptarnavimo tarnybos specialistų teigimu, reikia visai nedaug pastangų, kad išlaikyti gaminių išvaizdą ir vertę bei, siekiant gaminių ilgaamžiškumo, kiekvienam klientui rekomenduoja bent kartą metuose atlikti šiuos gaminių profilaktinės diagnostikos darbus:
1. Patikrinti gaminių varstymą - atidarymą bei uždarymą - ir visas judančias apkaustų dalis sutepti mašinine alyva;
2. Patikrinti sandarumą tarp varčios ir staktos. Pažeistas tarpines pakeisti.
3. Patikrinti nuvandeninimo sistemą ir išvalyti užterštas nuvandeninimo skyles.
4. Patikrinti apkaustų tvirtinimo varžtus.

UAB „Aulaukis" garantinio aptarnavimo tarnyba visada pasirengusi Jums padėti.