„Aulaukis"  jau ne vienerius metus gamina langus iš vokiško REHAU profilio. Pasirinkus REHAU mes galime garantuoti, kad klientas gaus kokybę ir taupumą, ilgaamžiškumą, norimas spalvas ir formas, apsaugą nuo įsilaužimo, gerą garso izoliaciją.

REHAU turi pasiūlymų kiekvienam atvejui: nuo sistemų tradiciniams langams iki sertifikuotų sistemų energiją taupantiems langams.

Šiuo metu siūlome langus iš tokių REHAU profilio sistemų:

Iš SYNEGO galite rinktis. Ši sistema tiekiama pasirinktiniai be arba su vidurine tarpine, kurios šilumos perdavimo koeficientas Uf- ≤ 1,0 W/m²K. 

REHAU BRILLANT -tai efektyvi šilumos izoliacija ir dizaino įvairovė geresnei gyvenimo kokybei. Stilinga 70 mm gylio sistema prabangiems gyvenamosios paskirties pastatams.

GENEO - tai kas geriausia ateičiai, nauja langų profilių sistema iš pažangiausių technologijų medžiagos RAU-FIBRO. Tai geriausia šiuo metu rinkoje 86 mm  gylio langų sistema. Iš šio profilio pagaminti langai ,tai labiausiai energiją sulaikantys langai, su kuriais galima sukurti ir taip geidžiamą jaukumo atmosferą

GENEO PHZ  (pasyvaus namo sertifikatas) yra patobulintas GENEO variantas. Naudojant termomodulius ir specialią vidinę tarpinę GENEO PHZ tampa geriausiu sertifikuotu lango pasyviam namui sprendimu. Visi GENEO privalumai išlieka – nepaisant aukščiausių šilumos izoliacijos reikalavimų.

Euro-Design 70  puikiausiai išpildo objektų statybos reikalavimus. Patikrintus REHAU kokybės standartus atitinkanti Euro-Design 70 yra ekonominės klasės langų sistema. Didelis formų, spalvų ir sąvarų dizaino pasirinkimas suteikia plačias panaudojimo galimybes.