.

.

    „Aulaukis"  jau ne vienerius metus gamina PVC langus iš REHAU  ir aliuminio konstrukcijas iš PONZIO profilių. Pasirinkus REHAU ar PONZIO mes galime garantuoti, kad klientas gaus kokybę ir taupumą, ilgaamžiškumą, norimas spalvas ir formas, apsaugą nuo įsilaužimo, gerą garso izoliaciją.

REHAU turi pasiūlymų kiekvienam atvejui: nuo sistemų tradiciniams langams iki sertifikuotų sistemų energiją taupantiems langams.

Šiuo metu siūlome langus iš tokių REHAU profilio sistemų:

Iš SYNEGO galite rinktis. Ši sistema tiekiama pasirinktiniai be arba su vidurine tarpine, kurios šilumos perdavimo koeficientas Uf- ≤ 1,0 W/m²K. 

REHAU BRILLANT -tai efektyvi šilumos izoliacija ir dizaino įvairovė geresnei gyvenimo kokybei. Stilinga 70 mm gylio sistema prabangiems gyvenamosios paskirties pastatams.

GENEO - tai kas geriausia ateičiai, nauja langų profilių sistema iš pažangiausių technologijų medžiagos RAU-FIBRO. Tai geriausia šiuo metu rinkoje 86 mm  gylio langų sistema. Iš šio profilio pagaminti langai ,tai labiausiai energiją sulaikantys langai, su kuriais galima sukurti ir taip geidžiamą jaukumo atmosferą

GENEO PHZ  (pasyvaus namo sertifikatas) yra patobulintas GENEO variantas. Naudojant termomodulius ir specialią vidinę tarpinę GENEO PHZ tampa geriausiu sertifikuotu lango pasyviam namui sprendimu. Visi GENEO privalumai išlieka – nepaisant aukščiausių šilumos izoliacijos reikalavimų.

Euro-Design 70 puikiausiai išpildo objektų statybos reikalavimus. Patikrintus REHAU kokybės standartus atitinkanti Euro-Design 70 yra ekonominės klasės langų sistema. Didelis formų, spalvų ir sąvarų dizaino pasirinkimas suteikia plačias panaudojimo galimybes.

Rinkdamiesi PONZIO profilio gaminius  netiesiogiai padedame tausoti aplinką. Aliuminio ilgaamžiškumas ir tvirtumas užtikrina ilgą langų ir durų gaminio tarnavimo laiką. Aliuminio konstrukcijos taip pat pasižymi aukštais šilumos izoliacijos parametrais. Energiją taupantys ir pasyvūs sprendimai garantuoja aukštą bendrą viso pastato energinį efektyvumą. Dideli langų matmenys suteikia prieigą prie platesnių vaizdų, užtikrina didesnį dienos šviesos patekimą, kas teigiamai veikia vartotojų savijautą.

PONZIO siūlo platų profilių asortimentą durų, langų, fasadinio stiklinimo sistemoms, plačioms bei funkcionalioms slankiojančioms konstrukcijoms.