UAB "Aulaukis"  jau ne vienerius metus gamina langus iš vokiško REHAU profilio. Pasirinkus REHAU mes galime garantuoti, kad klientas gaus kokybišką gaminį ir sutaupys, ilgaamžiškumą, norimas spalvas ir formas, apsaugą nuo įsilaužimo, gerą garso izoliaciją.
REHAU turi pasiūlymų kiekvienam atvejui: nuo sistemų tradiciniams langams iki sertifikuotų sistemų energiją taupantiems langams.

Šiuo metu siūlome langus iš tokių REHAU profilio sistemų:

SYNEGO langai

80mm gylio PVC sistema, kurios šilumos laidumo koeficientas iki 0,94 W/m²K 

SYNEGO langai yra geriausias pasirinkimas sąmoningai energiją taupantiems klientams. Pasižymėdama itin puikia šilumos izoliacija net iki 0,94 W/m²K, ši sistema įtikino savo ekonomiškumu ir įvairiais dizaino variantais.

Privalumai:

 • Daugiau vietos sandėliuojant, nes SYNEGO sistema tiekiama su dviem tarpinių variantais.
 • Platus profilių asortimentas
 • Tiekiame visus spalvų variantus bei naująją stiklo laminato dangą vidaus interjerui KALEIDO VISION
 • Perdirbamas, draugiškas aplinkai

SYNEGO durys

80mm gylio PVC sistema, kurios šilumos laidumo koeficientas iki 0,82 W/m²K

Pritaikytos apkaustams iki RC3 atsparumo klasės SYNEGO durys yra  patikima apsauga nuo įsilaužimo. Jų šilumos izoliacija, aukšta garso izoliacija, ilgaamžiškumas ir platus spalvų spektras įtikins net itin aukštus reikalavimus keliančius užsakovus.

Privalumai:

 • Tobulas sandarumas ir izoliacija
 • Didelis stabilumas ir ilgaamžiškumas, kurį užtikrina plieno armatūra.
 • Laisvai pasirenkami užpildai
 • Be perėjimų
 • Didelis atsparumas įsilaužimams
 • Tiekiami visi  KALEIDO COLOR spalvų variantai išskyrus KALEIDO VISION

SYNEGO SLIDE: naikina ribą tarp vidaus ir išorės

 

Didelės įstiklintos konstrukcijos daro namus moderniais ir patraukliais, bei suteikia ramybės būsto gyventojams.  Dideli langai kambariuose sukuria atviros erdvės įspūdį. Dėl jų net mažesni interherai atrodo didesni ir erdvesni. Didelės terasos durys į kiemą ar sodą sujungia pastato vidų su išore į vieną dizaino sprendimą.

Jau galite užsisakyti stumdomas duris, kurias galima atidaryti ir uždaryti su minimaliomis pastangomis, vos keliais paprastais judesiais.

SYNEGO SLIDE stumdomosios terasos durys, skirtingai nei tradiciniai modeliai, kurių varčios atidaromos į patalpos vidų, taupo erdvę ir suteikia laisvės interjerui planuoti. Jie leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę interjere ir terasoje neapribodama baldų išdėstymo netgi ir šalia stiklo.

SYNEGO SLIDE slankiojantys profiliai yra patikimas sprendimas ne tik durims, bet ir langams:

 • Stumdomi langai suteikia visišką laisvę paluojant patalpų erdvės panaudojimą
 • Stumdomi langai puikus sprendimas, kai virtuvėje norime įsirengti darbo vietą su vaizdu į lauką.
 • Stumdomus langus patogu atidaryti ir uždaryti, kai nereikia nuo palangių nuimti gėlių ar kitų dekoro elementų.
 • Stumdomi langai puiki alternatyva paprastiems neatsidarantiems langams, kai norima įstiklinti didelį pastato plotą, neatsisakant atidarymo galimybės.

Techniniai duomenys

 • Profilio aukštis – rėmas/varčia 65mm/101mm
 • Profilio gylis – rėmas/varčia 156mm/80mm
 • Šilumos izoliacija iki 1,3 W/m²K
 • Garso izoliacija iki  44 dB
 • Atsparumas įsilaužimui (PN-EN 1627) iki RC2
 • Daugiau  informacijos  čia ...

Brilliant-Design langai

70mm gylio sistema, kurios šilumos izoliacija1,3 W/m²K

Brillant-Design siūlo plačias dizaino galimybes ir puikiausiai tinka senų pastatų renovacijai.

Privalumai:

Taupo sandėlio vietą, nes tiek rėmui, tiek sąvarai tinka tas pats armavimo profilis Geros statikos savybės Tiekiami visi  KALEIDO COLOR spalvų variantai išskyrus KALEIDO VISION

Brilliant-Design durys

70mm gylio profilių sistema ir puikiausia apsauga nuo įsilaužimo

Mūsų Brillant-Design durys itin tvirtos ir ilgaamžės dėl suvirinamų kampų jungčių, uždaros armuotės sąvaroje ir didelių matmenų armavimo profilių. Jūsų klientai džiaugsis kokybiškomis durimis ir po daugelio metų – jų savybės nepakinta net pasirinkus itin dideles duris.

Privalumai:

Didelių matmenų armavimo profilių ir suvirinamos kampų jungtys užtikrina ilgalaikį stabilumą Apsaugotas spynos griovelis sustiprina durų saugumą Tiekiami visi  KALEIDO COLOR spalvų variantai

RAU-FIPRO: kokybiška ir perdirbama

Aukštųjų technologijų medžiaga, užtikrinanti maksimalų stabilumą be metalo armuočių

Stiklo pluošto junginys RAU‑FIPRO yra REHAU sukurta medžiaga. Šios rūšies medžiagos jau yra pasiteisinę ekstremaliausiomis sąlygomis Formulėje 1 ir lėktuvų pramonėje. Mes naudojame šią technologiją mūsų langų sistemoms GENEO ir Nordic‑Design Plus. Patentuotas profilio pagrindas iš RAU‑FIPRO suteikia langams maksimalų stabilumą. Privalumas: iki 90 % gaminių galima atsisakyti metalo armatūros ir tokiu būdu pasiekti aukščiausią šilumos izoliacijos rodiklį be jokių kompromisų.

Perdirbimas įskaičiuotas

Mūsų aukštųjų technologijų medžiaga yra pilnai perdirbama. GENEO profilių konstrukcija, sudaryta iš stiklo pluošto junginių pagrindo ir jį gaubiančio PVC sluoksnio puikiai tinka perdirbimui, nes perdirbtą stiklo pluošto medžiagą vėl galima naudoti kaip profilio pagrindą iš naujo.

Mes garantuojame, kad atgal į gamyklą priimtos profilių atraižos ir seni langai iš RAU‑FIPRO bus kokybiškai perdirbti ir iš naujo panaudoti pagal mūsų perdirbimo programą ECO PULS.

GENEO langai Stiklo pluošto junginiais sutvirtinta premium klasės 86mm gylio sistema, kurios šilumos laidumo koeficientas Uf iki 0,79 W/m²K

GENEO siūlo Jums itin tvirtus langus, kurių tvirtumą užtikrina mūsų aukštųjų technologijų medžiagos ir optimizuotos profilių konstrukcijos kombinacija bei integruota sustiprinimo sistema IVS. Tokiu būdu GENEO pasiekia – ir tai be jokių šilumos tiltų – lango šilumos laidumo koeficientą net iki 0,79 W/m²K ir tokiu būdu sumažina energijos sunaudojimą net iki 76 %.

Privalumai:

Lengvesnis apdirbimas ir montavimas, nes šie langai iki 40% lengvesni už standartinius langus Itin lengvas varstymas, nes nauja tarpinės geometrija sumažina uždarymo slėgį. Lengvai prižiūrimas itin glotnus ir lygus HDF (High-Definition-Finishing) paviršius Tiekiama daugelio formų ir visų spalvų variantų Ekologiškai perdirbama

GENEO PHZ®    sistema turi Pasyvaus namo sertifikatą (PHZ)

GENEO PHZ (pasyvaus namo sertifikatas) yra patobulintas GENEO variantas. Naudojant termomodulius ir specialią vidinę tarpinę GENEO PHZ tampa geriausiu sertifikuotu langu pasyviam namui. Nepaisant aukščiausių šilumos izoliacijos reikalavimų išlieka visi GENEO privalumai.

Savybės:

Sistemos gylis su vidine tarpine 86 mm Kamerų skaičius: 6 kameros Šilumos izoliacija: Uf iki 0,79 W/m²K Medžiaga: pluošto junginių medžiaga RAU-FIPRO, iš išorės apgaubta vertingu RAU-PVC, užtikrinančiu puikiausią paviršiaus kokybę Garso izoliacija: iki 5 triukšmo klasės 5 be armavimo proflio, Rw,P = 47 dB su įstiklinimu Rw = 50 dB Apsauga nuo įsilaužimo: iki 3 atsparumo klasės, be armavimo iki 2 atsparumo klasės Oro pralaidumas: 4 (DIN EN 12207) Sandarumas stipriai lyjant: 9A (DIN EN 12208)

Euro-Design 70 langai

Mūsų langų sistema Euro-Design 70 siūlo klientams plačias pasirinkimo galimybes. 70mm sistemos gylis puikiai tinka senų namų renovacijai.

Privalumai:

Taupo sandėlio vietą, nes tiek rėmui, tiek sąvarai tinka tas pats armavimo profilis Tiekiami visi KALEIDO COLOR spalvų variantai išskyrus KALEIDO VISION

Techniniai parametrai

 • Sistemos gylis                                                   70 mm
 • Šilumos izoliacija                                              Iki 1,3 W/m²K
 • Garso izoliacija                                                  Rw iki 45 dB
 • Apsauga nuo įsilaužimo (EN 1627)              RC2

Puikiausias energijos tapymas ir dizainas

Kuo sandaresnis pastatas, tuo mažiau sunaudojama energijos. Tačiau tam nebūtina atsisakyti atviro ir šviesaus pastato dizaino. Stumdomųjų durų sistema GENEO iš aukščiausios technologijos medžiagos RAU-FIPRO vienija didelių matmenų stiklo architektūrą, puikiausius energijos taupymo rodiklius ir kitus privalumus: garso izoliaciją, apsaugą nuo įsilaužimo ir patogumą. Daugiau  informacijos  čia ...

Savybės:

 • Sistemos gylis 86 mm
 • Kamerų skaičius: 5
 • Šilumos izoliacija Uf iki 1,3 W/m²K
 • Garso izoliacija iki 4 triukšmo klasės
 • Apsauga nuo įsilaužimo iki 2 atsaprumo klasės (DIN V ENV 1627)
 • Oro pralaidumas: 4 klasės pagal DIN EN 12207
 • Sandarumas stipraus lietaus sąlygoms: iki 9A klasės pagal DIN EN 12208
 • Atsparumas vėjo apkrovai: iki B3 klasės pagal DIN EN 12210